گلزار نوردوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

صلوات و سلام بر حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام  و معرفی چند ختم عالی و مجرّب فاطمی - گلزار نور

سخن دوست :امام حسين (ع) فرمود: پروردگارا! آن كه تو را نيافت، چه يافت و آن كه تو را يافت، چه از دست داد؟

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

سایت اینترنتی گلزارنور

https://golzarenoor.ir


صلوات و سلام بر حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام  و معرفی چند ختم عالی و مجرّب فاطمی

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها (و اُمِّها) وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

در بیان ثواب صلوات بر حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها همین کافی است که بدانید پیامبر اکرم (ص) می فرماید:

یا فاطمةُ مَن صَلّی عَلَیکِ، غَفَرَاللهُ لَهُ وَ اَلَحَقَهُ بی حَیثُ کَنتُ فی الجَنَةِ

ای فاطمه هرکس برای تو صلوات بفرستد خداوند اورا مورد آمرزش خویش قرار می دهد و در هر کجای بهشت که من باشم اورا به من ملحق خواهد ساخت.

(بحار الانوار، ج ۴۳، ص ۵۵)

از عرش صدای ربنا می آید

آوای خوش خدا خدا می آید

گفتست نبی خدا گناهش بخشد

هر کس که به فاطمه فرستد صلوات

برای دستیابی به زیارتنامه و صلوات خاصه حضرت زهرا علیها السلام با صدای مداحان منتخب اینجا کلیک کنید

برای دستیابی به پنجاه حدیث ناب از حضرت زهرا علیها السلام با متن عربی و ذکر منبع+دانلودمتن اینجا کلیک کنید

برای دستیابی به صلوات و سلام بر حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام  و معرفی چند ختم عالی و مجرّب فاطمی اینجا کلیک کنید

لازم بذکر است که مطالب ذیل برگرفته از کانال تلگرامی صلوات نامه می باشد.

انواعی از صلوات بر حضرت فاطمه زهرا علیها السلام

در صلوات مخصوص حضرت فاطمه زهرا، منظور از «رازی که در وجود مقدس آن حضرت  علیها السلام به ودیعه نهاده شده» حضرت حجت و امام زمان عج هستند.

اللهم صل علی فاطمه و ابیها وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک

بارپروردگارا، درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد.

مقصود از سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها، حضرت بقية الله الاعظم عليه السلام است.

گرچه اين صلوات در کتب قديمه نيست و از شيخ انصاري نقل شده اما بخاطر ارتباط ايشان با امام عصر، به احتمال قوي اين دعا از جانب امام مهدي عليه السلام صادر شده است.

صلوات مخصوص حضرت زهراعلیها السلام به تعداد ۱۳۵ مرتبه که هم عدد با اسم مبارکه “فاطمه” است و همچنین ۵۳۰ مرتبه هم توصیه شده است.

( بحرانى اصفهانى، عبد الله بن نور الله، عوالم العلوم و المعارف والأحوال من الآیات و الأخبار و الأقوال (مستدرک سیدة النساء إلى الإمام الجواد)، محقق و مصحح: موحد ابطحى اصفهانى، محمد باقر،  ج ۱۱، ص ۱۱۴۶)

شیخ الفقهاء و المجتهدین آیت الله شیخ محمدعلی اراکی رضوان الله تعالی علیه، به این شکل صلوات می فرستاد:

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ السِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها وَ بِنتِهاَ المَظلُومَه بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ: بارپروردگارا؛ بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی و دختر مظلومش، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد، صلوات بفرست!

منظورشان از « السِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ» حضرت ولیعصر ارواحنا فداه و منظور از « بِنتِهاَ المَظلُومَه» حضرت زینب کبری صلوات علیها بود.

ذکر قنوت با توسل به حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام

در وصیت نامه آیت الله مرعشی نجفی آمده است که توصیه فرموده‌اند به قرائت مداوم این دعا در قنوت نمازهای یومیه:

    اللهُمَ انی أسألُکَ بِحَقِ فاطمةَ وَ أَبیِها وَ بَعلِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها أَن تُصلیَ علی مُحَمَدٍ وَ آلِ مُحَمَدٍ وَ أَن تَغفِرَلی ذُنُوبی وَ تَفعَل بِى ما أنت أهْلُهُ وَ لا تَفعَل بی ما أنا أَهلُهُ

نکته‌ای پیرامون صلوات صدیقه طاهره صلوات الله علیها از امام حسن عسکری صلوات الله علیه:

در تمام کتابهای ادعیه و روایات متقدم و متاخر، مانند: مصباح المتهجد و سلاح المتعبد، ج‏۱ ؛ ص۴۰۱، جمال الأسبوع بكمال العمل المشروع ،سید ابن طاووس ص۴۸۶، بلد الأمين و الدرع الحصين، كفعمى، ص۳۰۴، بحار الأنوار (ط – بيروت)، ج ۹۱، ص ۷۴و… در متن این صلوات عبارت « أُمِّهَا خَدِيجَةَ الْكُبْرَى» وجود دارد، متاسفانه مشخص نیست چرا در متن منتشره در فضای مجازی و پوسترها، عبارت«خَدِيجَةَ الْكُبْرَى» حذف شده است؟ این صلوات فاطمی، از با برکت ترین صلوات ها برای هدیه به معصومین علیهم السلام، امامزادگان، اولیاء و بزرگان و درگذشتگان می باشد.

ذکر قنوت لعن بر دشمنان حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام

 اللهم العن قاتلی فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) اللَّهُمَّ العَن صَنَمَي قُرَیشٍ وَ جِبْتَیْهَا وَ طَاغُوتَیْهَا وَ إفکَیْهَا وَابْنَتَیهِمَا  

 

بعد از هر نماز واجب صلوات بر حضرت مادر!

این دعا را که از امام عسکری علیه‌السلام وارد شده، توصیه شده بعد از هر نماز واجب بخوانید که آثار بسیار عجیبی دارد:

«اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى الصِّدّيقَةِ فاطِمَةَ الزَّكِيَّةِ حَبيبَةِ حَبيبِكَ وَنَبِيِّكَ وَاُمِّ اَحِبّآئِكَ وَاَصْفِيآئِكَ الَّتِى انْتَجَبْتَها وَفَضَّلْتَها وَاخْتَرْتَها عَلى نِسآءِ الْعالَمينَ، اَللّهُمَّ كُنِ الطّالِبَ لَها مِمَّنْ ظَلَمَها وَاسْتَخَفَّ بِحَقِّها وَكُنِ الثّائِرَ اَللّهُمَّ بِدَمِ اَوْلادِها، اَللّهُمَّ وَكَما جَعَلْتَها اُمَّ اَئِمَّةِ الْهُدى وَحَليلَةَ صاحِبِ اللِّوآءِ وَالْكَريمَةَ عِنْدَ الْمَلاَءِ الاَْعْلى فَصَلِّ عَلَيْها وَعَلى اُمِّها خَدِيجَةَ الْكُبْرَى صَلوةً تُكْرِمُ بِها وَجْهَ اَبيها مُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَآلِهِ وَتُقِرُّ بِها اَعْيُنَ ذُرِّيَّتِها وَاَبْلِغْهُمْ عَنّى فى هذِهِ السّاعَةِ اَفْضَلَ التَّحِيَّةِ وَالسَّلامِ.

منبع: مصباح المتهجد و سلاح المتعبد، ج‏۱، ص: ۴۰۱٫

ترجمه:

خدایا درود فرست، بر صدّیقه فاطمه زکیه، محبوبه‌ی حبیبت و پیامبرت و مادر دوستانت و برگزیدگانت که او را انتخاب نمودی و برتری دادی و برگزیدی، بر فراز بانوان جهانیان. خدایا از کسانی که به او ستم کردند و حق او را سبک شمردند، انتقامش را بگیر و خونخواه خون فرزندانش باش. خدایا همچنان که او را مادر امامان هدایت و همسر صاحب پرچم در قیامت و گرامی در انجمن والاتر قرار دادی، پس بر او و مادرش درود فرست، درودی که آبروی محمّد (درود خدا بر او و خاندانش) را به آن گرامی بداری و دیده‌ی فرزندانش را روشن کنی و برسان به ایشان از سوی من، در این ساعت برترین درود و سلام را.( مفاتیح الجنان)

 مرحوم حجت الاسلام سید عبدالله فاطمی نیا:

من در بین صلوات و زیارتهای حضرت زهرا  علیها السلام از این جامعتر و کاملتر و جذابتر ندیدم؛ در همه عمرم تا کنون دعایی به لطافت این دعا ندیده ام.

اللهم رزقنا شفاعتها و زیارتها و برکاتها و اعجازها

برترین سلام و صلوات بر برترین بانوی هستی

السَّلامُ عَلَيْكِ يَا سَيِّدَةَ نِسَاءِ الْعَالَمِينَ، السَّلامُ عَلَيْكِ يَا وَالِدَةَ الْحُجَجِ عَلَى النَّاسِ أَجْمَعِينَ، السَّلامُ عَلَيْكِ أَيَّتُهَا الْمَظْلُومَةُ الْمَمْنُوعَةُ حَقَّهَا:

سلام بر تو ای بانوی بانوان جهانیان، سلام بر تو ای مادر حجت‌های الهی بر همه مردم، سلام بر تو ای ستمدیده محروم گشته از حق خویش،

پس بگو:

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى أَمَتِكَ وَ ابْنَةِ نَبِيِّكَ، وَ زَوْجَةِ وَصِيِّ نَبِيِّكَ، صَلاةً تُزْلِفُهَا فَوْقَ زُلْفَى عِبَادِكَ الْمُكَرَّمِينَ مِنْ أَهْلِ السَّمَاوَاتِ وَ أَهْلِ الْأَرَضِينَ.:

خدایا درود فرست بر کنیزت و دختر پیامبرت و همسر جانشین پیامبرت، درودی که بر فراز جایگاه بندگان گرامی‌ات از اهل آسمان‌ها و زمین‌ها جایش دهی!

روایت شده: هرکه آن حضرت را به این شیوه زیارت کند و از خدا آمرزش بخواهد، حق‌تعالی گناهانش را بیامرزد و او را وارد بهشت کند.

منبع: مفاتیح الجنان، اعمال روز سوم جمادی ‌الآخر روز شهادت حضرت فاطمه زهراعلیها السلام

لازم به ذکر است این سلام و صلوات را می‌توان هر زمان  خواند و از برکات آن بهره مند شد.

صلوات مختصربا دعای فرج بر حضرت فاطمه زهرا علیها السلام

از آداب رفتن خدمت ایشان (فاطمه زهرا علیها السلام) آن است که صلوات و سلام بر ایشان بفرستی و دعا در فرج حضرت صاحب الامر كنید:

 اَللّهُمَّ صَلِّ وَ سَلِّمْ عَلي مَوْلاتَنا فاطِمَةَ الزَّهْراَّءُ وَ عَجِلْ في فَرَجِ مولٰانا صٰاحِبَ اَلزَمانْ

ناگفته های عارفان (دفتر سوم)، محمدجواد نورمحمدی، قم: آفتاب خوبان، چ اول ، ۱۳۸۵، صص۱۲۳-۱۲۵٫

اذکار رسیدن به حاجات با توسل به حضرت فاطمة الزهرا علیها السلام

آیت الله شیخ جعفر توسلی رضوان الله علیه:

لعن کردن دشمنان حضرت فاطمه الزهرا علیها السلام به این عبارت: «لَعنَ اللهُ قَاتلِیکِ وَ ضَارِبیِکِ و ظَالِمِیکِ وَ غَاصِبی حقِّکِ یا مُولاتِی یا فاطمَة الزهراء»، کنز است، از گنج هم بالاتر است، خیلی راهگشا و پر برکت است. این از الطاف الهی به من است و این لعن را از کتابی نیاموختم. این لعن را زیاد بگویید و حضرت زهرا سلام الله علیها را خطاب قرار دهید. مشکلات به صورت اعجازآمیزی حل می شود. از این لعن برکاتی دیدم. این لعن، از طریق عارفانه به من رسیده است، نه اینکه کسی به من آموخته باشد. از خود اهل بیت علیهم السلام به من رسیده است که این لعن را به این نحو بگو. حرف من این است؛ صلواتی که بی لعن باشد، تکمیل نمی شود!

کتاب در محضر عارف دارالشفا صفحه ۱۳.

ختمی مجرب برای خشنودی و دعای حضرت زهرا علیها السلام

توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها و صلوات مخصوص « اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ» و  لعن دشمنانشان (لَعَنَ اللَّهُ قَاتِلِيکِ وَ ضارِبیکِ وَ ظَالِمِيکِ وَ غَاصِبِي حَقِّکِ يَا مَوْلَاتِي‏ يَا فَاطِمَةُ الزَّهْرَاء. در حاجت روایی زود اثرو سریع الاجابه است.

مکرّر در مکرّر تجربه کردم!

🎙آیت الله سید ابوالقاسم خویی رضوان الله تعالی علیه

توسل به حضرت زهرا صلوات الله علیها و خدمت به امیرالمومنین صلوات الله علیه و لعن دشمنان اهلبیت علیهم السلام را مکرّر در مکرّر تجربه کردم و هر بار نیز به واسطه این عمل، مشکلاتم به طور معجزه آسا برطرف گردید!

📚حدیث نصر، ص ۳۹۲؛ ذکر محبوب، ص ۳۸۵.

به تجربه برای ما ثابت شده است!

حجت الاسلام محمد قائمی امیری ره از شاگردان علامه حسن زاده آملی ره:

کسانی که قلبا در بیزاری از دشمنان اهلبیت علیهم السلام خیلی شدید هستند، مورد عنایت ویژه حضرت زهرا سلام الله علیها و این به تجربه برای ما ثابت شده است.

ختمی مجرب برای خشنودی و دعای حضرت زهرا علیها السلام

حجت الاسلام سید مجتبی بحرینی از سید عاهد نقل می کنند که:

«اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وَ صَلِّ عَلَى الزَهراء وَ العَن (۳۱۰) وَ مَن أحَبَّهُ وَ مَن والاه»

هرگاه بخواهی بعض (ی از) حقوق محمد و آل محمد عليهم السلام را ادا نمایی و حضرت صدیقه عليها السلام را از خود راضی و خشنود سازی بعد از این که این ذکر را هزار مرتبه گفتی، برخیز رو به قبله بایست دست راستت را بلند کن و بگو:

«یا مَوْلاتى یا فاطِمَهُ الزَهرا إِن كانَ هذا يُرضيکِ فاقضی لی حاجتی»: ای مولای من ای فاطمه زهرا اگر آنچه گفتم موجبات رضایت و خشنودی شما را فراهم آورد پس حاجت مرا بر آورید.

برای قضای حوائج بسیار مجرب و مؤثر است

منبع:

ما سمعت ممن رایت، سید مجتبی بحرینی، جلد ۲، ص ۴۲۴

آقای سید علی تهرانی(نویسنده کتاب ز مهر افروخته) از حضرت آیه‌الله بهاءالدینی – رضوان‌الله‌علیه – فرمود: “خداوند هیچ موجودی را به بدیِ ۳۱۰ نیافریده است! “

توسل به حضرت زهرا با معجون «صاد» و «صلوات»، برآورنده حاجات

از بزرگان نقل شده است:

تلاوت سوره مبارکه «ص» در شب جمعه هدیه به روح مطهره حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا علیها افضل صلوات الله با ذکرهای مخصوص در ازدیاد روزی حلال و برآورده شدن حوائج دنیوی و اخروی انشاء الله تعالی بسیار موثر و مجرّب است.

نحوه ختم:

با خلوص نیّت توبه نماید، سپس هفتاد مرتبه بگوید: «أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ‏ رَبِّی‏ وَ أَتُوبُ إِلَیه‏»؛ ده بار «یا غنی»، ده بار «یا کریم»، ده بار «یا واسع»، ده بار «یا باسط»، ده بار «یا رحمن»، ۱۱۰ بار «یا وهاب»،۷۰ مرتبه «یا فتاح»، پس از نیّت و گفتن این اذکار، قبل از قرائت سوره «ص» این صلوات را یک بار بخواند:

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة و اَبیها وَ بَعلِها وبنیها المَعصُومینَ وَ السِّرِ المُستَودَعِ فِیها بِعَدَدِ ما أحاطَ بِه عِلمُک؛ چون سوره مبارکه «ص» ۸۸ آیه است، بعد از تلاوت آیه ۴۴، صلوات مذکور را یکبار بخواند و بعد از اتمام سوره، صلوات مذکور را یکبار بخواند.

 پس از آن رزق حلال و دیگر حوائج دنیوی و اخروی مشروع را از خداوند منّان بخواهد و حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا علیها صلوات الله و سلامه علیها را شفیعه و واسطه قرار دهد که انشاء الله برآورده می شود.

ستاره فروزان علم و عمل: چاپ سوم، ۱۴۲۲ ه ق، قم، ص ۲۲۲ و ۲۲۳٫

برکات اهدای ثواب  صلوات فاطمی به حضرت معصومه سلام الله علیها برای ادای قرض و ازدواج

فاضل و محقق گرانقدر آقای رحیم قاسمی زید عزه

 این صلوات: «اللّهمّ صلِّ عَلَى فاطِمَهَ وَ أبِیها وَ بَعلِها وَ بَنیها بِعَدَدِ ما أحاطَ بِه عِلمُک» مورد سفارش بزرگان است عدد آن ۵۳۰ مرتبه است که برکات عجیبی در حلّ مشکلات و گره گشائی از معضلات مادی و معنوی دارد. قابل توجه است که در متن صلوات عبارت (والسرّ المستودع فیها) وجود ندارد و این عبارت مربوط به دعا است، هرچند به اشتباه در برخی از کتاب ها و افواه رواج یافته است. خذ واغتنم. ۵٣٠ بار صلوات بر حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها و اهدای ثواب آن به حضرت معصومه سلام الله علیها برای قرض و ازدواج تجربه شده است؛ از حجت الاسلام فاطمی نیا سوال کردم قرائت این صلوات نیاز به اجازه دارد؟ فرمودند: اجازه لازم نیست.

توسل به حضرت زهرا علیها السلام برای حاجات و شفای بیماری

از حاج میرزا احمد عطّار رفیق مرحوم شیخ رجبعلی خیاط رحمه الله علیهما نقل شده است:

به جهت روا شدن حاجت، دو رکعت نماز و بعد از نماز ۷۰ مرتبه بخواند:

اللّهمّ صلِّ عَلَى فاطِمَهَ وَ أبِیها وَ بَعلِها وَ بَنیها بِعَدَدِ ما أحاطَ بِه عِلمُک، اِلٰهی بِحَقِّ فاطِمَه وَ اَبیهاوَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُسْتَوْدَعِ فیها مُنَّ عَلَیَّ بِشفاء العاجِل بِقضاء حاجَتی عاجِلاً

کَلِمُ الطیب: سید علیخانی مدنی ره، بانضمام مشکوة السالک، سعی و تدوین محمد عطاری، ناشر اسلامی، بی جا، چاپ اول ۱۳۶۴، ص ۱۷۴

نکته:

ظاهرا باید اگر حاجت «شفاء بیماری» است، فقط عبارت « بِشفاء العاجِل» گفته شود و اگر حاجت چیز دیگری است، فقط عبارت « بِقضاء حاجَتی عاجِلاً » گفته شود.

با بودن تو “مادر” مرا با “علوم غریبه” چه کار؟

مرحوم فخر تهرانی رضوان الله علیه:

حدیث کساء انسان را بزرگوار می کند. (ص ۱۴۲)

ذکر «بطن» دارد و بطنش «حُبّ» است. (ص ۱۴۶)

علوم غریبه استفاده کردنش برای غیر مجتهد جایز نیست؛ چون این کار استخدام ملائکه است و برای «مومن» ملائکه افتخاراً کار کنند. ما که هرگاه خدا را به نام حضرت فاطمه علیها السلام قسم می دهیم، هر چه بخواهیم برآورده می شود، چه نیازی به علوم غربیه داریم؟! (ص ۱۴۹)

ختم مجرّب: همان صلوات بر حضرت فاطمه علیها السلام: «أللّهُمَّ صَلِّ عَلى فاطِمَة وَ أَبِیها وَ بَعْلِها وَ بَنِیها وَ السِّرِ الْمُسْتِوْدِعِ فِیها بِعَدَد ما أَحاطَ بِهِ عِلْمُك» است، صد و سی و پنج مرتبه بخوانید. ( ص ۱۵۳

ناگفته های عارفان (دفتر دوم)، محمدجواد نورمحمدی،چاپ اول، ۱۳۸۳٫

ختم صلوات فاطمی برای درمان قساوت قلب

نویسنده کتاب«الاستشفاء باهل البیت علیهم السلام » نقل می کند:

یکی از مومنان به یکی از علماء از قساوت قلب و خشک شدن چشم برای گریه بخصوص در مصائب اهل بیت علیهم السلام، شکایت کرد، آن عالم بزرگوار به او این دستورالعمل را داد:

این صلوات را هزار مرتبه بخوان: اللّهمّ صلِّ عَلَى فاطِمَهَ وَ أبِیها وَ بَعلِها وَ بَنیها بِعَدَدِ ما أحاطَ بِه عِلمُک»: خداوندا! بر فاطمه و پدرش و همسر و پسرانش به تعداد آنچه که دانشت بر آن احاطه دارد، درود فرست.

آن شخص تعریف می کند: من به این دستور عمل کردم و قبل از اینکه صلوات پانصدم تمام شود، قفل قلبم شکسته و اشکم جاری شد!

نویسنده کتاب می نویسد: من هم آن را تجربه کردم و آن را همانطور که گفته شده بود، یافتم.

الاستشفاء باهل البیت علیهم السلام، محمدباقر ناصری، انتشارات مدین، چاپ اول، ۱۳۸۴، ص ۱۰۹٫

ختمِ توسل به محضر مقدّس امام حسن مجتبی علیه السلام با صلوات فاطمی و حدیث کساء

دو رکعت نماز جهت هدیه برای امام حسن بخوانید و بعد از تسبیحات حضرت زهراء ۲۷۰ مرتبه صلوات برای آنحضرت بفرستید و بعد حدیث شریف کساء را به نیابت آنحضرت بخوانید و سپس مقداری روضه آنحضرت را نزد خود زمزمه کنید تا مقداری اشک جاری بشود سپس حاجت خود را از آن حضرت بخواهید.

چنانچه مقداری طعام ، اگرچه کم در منزل خودتان پخته شود و به نیّت آنحضرت بیرون بدهید نورٌ علی نور می باشد (سند این مطلب به علتی محفوظ می باشد).اسرار این ختم نزد اهلش محفوظ می باشد..

🎙راوی: حجت الاسلام مهدی حجتیان.

💐نکته

اگر صلوات فاطمی«اللّهمّ صلِّ عَلَى فاطِمَهَ وَ أبِیها وَ بَعلِها وَ بَنیها بِعَدَدِ ما أحاطَ بِه عِلمُک» به عدد گفته شده (۲۷۰ عدد) به کریم اهلبیت علیهم السلام هدیه شود، بسیار موثر است.

 ختم صلوات فاطمی برای صالح شدن فرزند

سوال: چه دعا و يا ختمى مراحل مختلف تربيت كودك و نوجوان، در فرزندان انسان اثر نيك مى‌گذارد و آنان را به راه هدايت و ايمان و پيروى از مذهب اهل‌بيت (عليهم السلام) راهنمايى مى‌كند؟ چه اذكارى مفيد است براى اين‌كه جنين در آينده انسانى دانشمند و حافظ قرآن و خدمتگزار امام حسين (عليه السلام) تربيت شود؟

آیت الله سید محمد صادق روحانی:

در اين مورد خواندن با اخلاص دعاى عهد و زيارت عاشورا در هر روز، اثر دارد; و از ختم‌هاى مؤثر نيز آن است كه با طهارت و اخلاص و در جايى دور از چشم ديگران، ۵٣٠ مرتبه اين دعا را زمزمه كنيد:

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُكَ

  بارخدايا! درود و سلام بفرست بر وجود گرامى حضرت فاطمه و بر پدر گران‌قدر او و همسر ارجمند او و دو فرزندش و بر راز به امانت سپرده شده در وجود نازنين او، به شمار آن‌چه علم و دانش بى‌كران تو آن را فراگرفته است.

راه سعادت: مجموعه اي از دستور العمل ها و نصايح و …، آیت الله العظمی سید محمد صادق روحانی، مهر أمیر المؤمنین علیه السلام، قم، ۱۳۹۰، ص ۱۱۲٫

ختم صلوات فاطمی برای آزاد شدن زندانی

حجت الاسلام علی اکبر مهدی پور:

آن هنگام که آقای مناقبی (داماد علامه طباطبایی ره) از زندان آزاد شده بود، تعریف می کردند: « روزی در زندان به صورت عجیبی ناراحت و گرفته بودم به یاد علامه طباطبایی ره افتادم که ذکری و توسلی یاد من داده بود که وقتی گرفتار می‌شوید این ذکر را بگویید(البته ذکری است معروف) لذا وضو گرفتم، رو به قبله نشستم و با توجه و توسل و در حال انقطاع ۵۳۰ بار این ذکر را گفتم: «اللّهمّ صلِّ عَلَى فاطِمَهَ وَ أبِیها وَ بَعلِها وَ بَنیها بِعَدَدِ ما أحاطَ بِه عِلمُک» (و آزاد شدم)

آشنای آسمان: درباره عالم ربانی و مفسر عالیقدر قرآن آیت‌الله علامه حاج سیدمحمدحسین طباطبائی قدس سره‌الشریف/خاطراتی ناگفته و اسنادی منتشرنشده از محمدتقی انصاریان‌خوانساری، قم: انتشارات انصاریان‏، ۱۳۹۳.، ص ۱۶۶٫

عبادت را برای زمان پیری نگذارید، ای که دستت میرسد، کاری بکُن!

عارف فرزانه مرحوم سید مهدی امامی قمشه ای رضوان الله تعالی علیه میفرمود:

عبادت را برای زمان پیری نگذارید؛ هر روز یک دوره ختم قرآن داشتم و هر روز ذکر «اللّهمّ صلِّ عَلَى فاطِمَهَ وَ أبِیها وَ بَعلِها وَ بَنیها بِعَدَدِ ما أحاطَ بِه عِلمُک» را ۵۳۰ بار و … . (ص ۶۸ و ۶۷

برای رفع حوائج، قرائت «حدیث کساء» بسیار موثر است.(ص ۱۲۹)؛ گاهی مشکلاتی برای افراد پیش می آید که بواسطه حدیث کساء حل می شود؛ نباید نگران باشند.(ص ۱۷۶)

ذکر «صلوات» از کامل ترین اذکار است؛ زیر «صلوات» هم توحید است و هم نبوت و هم امامت. (ص ۱۵۵)

عارف ناشناخته: شرح حال ویژگی های اخلاقی و … آیت الله سید مهدی امامی امامی قمشه ای، سید مهدی میر مسیب، قم: مولف، چاپ اول، ۱۳۹۴.

بر خاتم انبیاء محمد مصطفی(ص) صلوات

بر علی حیدر کرار داماد پیامبر  صلوات

بر فاطمه بنت پیامبر همسر حیدر صلوات

بر حسن و حسین  آل مطهر صلوات

سایت اینترنتی گلزارنور

https://golzarenoor.ir


گزیده ای از قرآن، دعاها، مناجات، زیارات ، مداحی و مطالب سایت گلزارنور

قرآن آن لاین بسیار نفیس سایت گلزارنور

قرآن آن لاین سایت گلزارنور

قابلیت ها:
امکان جستجو در متن قرآن.
امکان دسترسی سریع به سوره ، آیه ، جزء و صفحه دلخواه.
قابلیت قرائت همزمان قرآن با ۲۹ صوت بسیار زیبا از ۲۵ قاری بین المللی و همچنین ترجمه‌های گویای فارسی و انگلیسی
امکان انتخاب ۱۰۱ ترجمه قرآن از ۴۱ زبان زنده دنیا.
مشاهده ترجمه قرآن، تنها با قرار گرفتن مکان نما بر روی آیه مورد نظر.
امکان انتخاب تعداد تکرار آیه ، سوره ، صفحه و جزء جهت حفظ قرآن.
امکان افزودن قاری (به عنوان مثال جهت شنیدن ترجمه گویای فارسی ، انگلیسی و یا هر دو بعد از قرائت هر آیه)
و بسیاری امکانات دیگر.

ترتیل کلّ قرآن کریم به تفکیک جزء با صدای پنج قاری ممتاز: منشاوی، عبدالباسط، پرهیزکار، شاکرنژاد، معتز آقایی +دانلود صوت ومتن+ آداب تلاوت، دعاهای قبل و بعداز تلاوت

ترتیل کلّ سوره های قرآن +سوره های منتخب و جزء ۳۰  با صدای استاد منشاوی و تکرار کودک

ترتیل قرآن به تفکیک صفحه به صفحه استاد منشاوی+دانلود صوت

دانلود قرآن به تفکیک صفحه به صفحه استاد منشاوی

ترتیل قرآن به روش تحقیق آموزشی به تفکیک صفحه به صفحه استاد منشاوی +دانلود صوت

ترتیل قرآن به تفکیک صفحه به صفحه استاد عبدالباسط +دانلود صوت

ترتیل قرآن به تفکیک صفحه به صفحه استاد پرهیزگار+دانلود صوت

ترتیل قرآن به تفکیک صفحه به صفحه استاد حُصری +دانلود صوت

ترتیل قران به روش تحقیق به تفکیک صفحه به صفحه استاد حُصری

متن وترجمه جدولی قرآن کریم بر حسب سوره: خودآموز آسان آموزش مفاهیم و ترجمه قرآن کریم

قرآن آن لاین سایت گلزارنور با قابلیتهای متعدد انتخاب صفحه، سوره و آیه، انتخاب قاری از۲۵ قاری ممتاز،انتخاب و مشاهده ترجمه

جامعترین دعاهای ختم قرآن،دعاهای قبل و بعداز تلاوت قرآن+ دانلود متن، دعای سجده واجب قرآن وآداب تلاوت قرآن

ختم قرآن سایت بصورت صفحه ای، حزب، جزء و ختم صلوات و دعاها، ختم هدیه به اموات

مفاتیح الجنان سایت گلزارنور

نهج البلاغه سایت گلزارنوربا ترجمه فارسی و انگلیسی

معرفی کتابهای ارزنده و نمونه، تألیف: زهراپاشنگ

معرفی کتاب مهمترین دانستنیهای یک مسلمان بارویکرد روزشماررویدادهای مهم اسلام و اعمال عبادی سال

معرفی کتاب راهکارهایی برای عبور آسانتراز مرگ، برزخ و قیامت و نحوه مرگ و شهادت پیامبران و ائمه اطهار ع

معرفی کتاب کلیدهای گنج خوشبختی و عاقبت بخیری ازامام صادق علیه السلام

معرفی وخلاصه شرح کتاب دوجلدی قُرب نوافل

ذکر،دعا، زیارت و تسبیح ایّام هفته

ذکر، دعا، زیارت و تسبیح روز شنبه+ دانلود متن و صوت

ذکر، دعا، زیارت و تسبیح روز یکشنبه+ دانلود متن و صوت

ذکر، دعا، زیارت و تسبیح روز دوشنبه+ دانلود متن و صوت

ذکر، دعا، زیارت و تسبیح روز سه شنبه+ دانلود متن و صوت

ذکر، دعا، زیارت و تسبیح روز چهارشنبه+ دانلود متن و صوت

ذکر، دعا، زیارت و تسبیح روز پنجشنبه+ دانلود متن و صوت

ذکر، دعا، زیارت و تسبیح روز جمعه+ متن و صوت

دعا ها

دعای کمیل باترجمه فارسی+دانلود صوت ومتن باصدای مجموعه مدّاحان منتخب

دعای ندبه باترجمه فارسی+ دانلود متن وصوت مجموعه مدّاحان منتخب

دعای توسل باترجمه فارسی+متن وصوت باصدای مدّاحان منتخب

دعای سمات باترجمه فارسی+خواص وبرکات+ دانلودمتن و صوت باصدای مجموعه مداحان منتخب

دعای عهد باترجمه فارسی و دانلود متن وصوت مجموعه مدّاحان منتخب

دعای یستشیربا خواص بخت گشایی+ دانلود متن و صوت باصدای مدّاحان منتخب

دعای صباح باترجمه فارسی+خواص+دانلودصوت ومتن باصدای مداحان منتخب

دعای عدیله باترجمه فارسی +دانلود صوت+متن باصدای مجموعه مداحان منتخب

دعای احتجاب باترجمه فارسی+ دانلود صوت و متن

دعای فرج و دعای سلامتی امام زمان عج+ دانلودمتن و صوت مجموعه مدّاحان منتخب

دعای عرفه باترجمه فارسی+ دانلود متن و صوت باصدای مدّاحان منتخب

حدیث شریف  کساء+ شرح مختصر+ دانلود متن و صوت باصدای مجموعه مدّاحان منتخب

متن و فضائل دعای عشرات با ترجمه+ دانلود متن و صوت با صدای مداحان منتخب

اعمال مستحبی ایّام البیض هر ماه قمری+ پاداش، متن، صوت و ترجمه دعای صحیفه(تسبیح)+نمازایّام البیض هرماه قمری

دعاى‏ اللهُمَّ یَا شَاهِدَ کُلِّ نَجْوَى ودعاى‏ اللّٰهُمَّ مَنْ تَعَبَّأَ وَ تَهَيَّأَ مخصوص شب ‏وروز جمعه و روز عرفه+ دانلود صوت و متن

دعای یا مَنْ اَظْهَرَ الْجَمیلَ وَ سَتَرَ الْقَبیح یا دعای أهل البيت المعمور با خواص معجزه آسای دنیوی و اخروی

دعای عَلْقَمه(دعای بعد از زیارت عاشورا) باترجمه+دانلود متن و صوت با صدای استاد حاج مهدی سماواتی

دعای هرروز ماه صفر و مقابله با نحوست ماه صفر یا نحسی روزهای دیگر

دعای اَبوحَمزه ثُمالی باترجمه ودانلود متن وصوت باصدای مجموعه مداحان منتخب

دعای صَنَمَیْ قُرَیش با ترجمه + دانلود متن و صوت با صدای محسن فرهمند+ختم دعای صنمی قریش جهت رسیدن به حاجات و مهمّات و شفای بیماریها

دعای افتتاح با ترجمه با صدای مجموعه مداحان منتخب+ دانلود صوت و متن

دعای مجیر با ترجمه با صدای مجموعه مداحان منتخب+دانلود صوت و متن

مناجات ها

مناجات امیرالمؤمنین امام علی (ع) در مسجد کوفه+ دانلودمتن وصوت با صدای استاد حاج مهدی سماواتی و فرهمند

لیست، فهرست و دعاهای مناجات خمس عشره سیدالساجدین امام سجاد علیه‌السلام

صحیفه سجادیه

لیست وفهرست دعاهای صحیفه سجادیه برای دسترسی به متن هردعا

خطبه ها

خطبه غدیر+دانلود صوت و متن با ترجمه فارسی

خطبه فدکیه حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام با ترجمه + دانلود متن و صوت(فارسی و عربی)

حدیث(خطبه) معرفت نورانیّت امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام با ترجمه عربی و دانلود کلیپ و متن

خطبه شعبانیه درباره فضیلت ماه رمضان از پیامبرصلی الله علیه و آله و سلم با ترجمه+ دانلود متن

رساله

رساله حقوق حضرت امام سجاد (ع) همراه با ترجمه و دانلود متن

فضائل ائمه اطهار علیهم السلام

صدو ده(۱۱۰)فضیلت از فضائل و مناقب امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام با ذکر منابع و دانلود متن

 ادعیه و اذکار حاجت

 اذکاری برای ایمنی از زلزله+دعای مجرّب برای محفوظ بودن

دعای سریع الاجابه وتضمینی از حضرت علی علیه السلام برای همه حاجات، گشایش رزق، دفع سحروجادو و چشم زخم+ترجمه

دعای توسّل به فضایل امیرالمؤمنین علیه السّلام+ دانلود متن

متن کامل استغفار هفتاد بند امیرالمؤمنین علیه السلام +ترجمه+دانلودپی دی اف+صوت

دعای رفع نحسی ایّام زندگی

ختم سوره واقعه در روز دوشنبه اول ماه قمری برای افزایش رزق و برآورده شدن حاجات مهمّ+دانلودصوت سوره واقعه باصدای استاد منشاوی و استادمعتز آقایی

دعای صَنَمَیْ قُرَیش با ترجمه + دانلود متن و صوت با صدای محسن فرهمند+ختم دعای صنمی قریش جهت رسیدن به حاجات و مهمّات و شفای بیماریها

دعای حضرت ادریس علیه السلام(چهل اسم ادریسی، اذکار ادریسیه) با إعراب وترجمه+طریقه ختم حاجت هر اسم ادریسی

دعای نور غیر معروف: با خواص بسیار برای حاجات، محبوبیت،غلبه بردشمنان و حسودان،گشایش امورمادی و معنوی، ادای قرض و برکت…بااثر ویژه در ماه رمضان+صوت

حدیث

پنجاه حدیث درباره نماز جماعت

هفتادحدیث ناب از رسول اکرم صلى الله عليه و آله

هفتاد حدیث ناب از امام علی علیه السلام با ترجمه عربی و ذکر منبع+دانلود متن

پنجاه حدیث ناب از حضرت زهرا علیها السلام با متن عربی و ذکر منبع+دانلودمتن

هفتاد حدیث ناب از امام حسن مجتبی علیه السلام با ترجمه عربی و ذکر منبع

هفتاد حدیث ناب از امام حسین علیه السلام باترجمه عربی و ذکر منبع+ دانلود متن

هفتاد حدیث ناب از امام زین العابدین علیه السلام باترجمه عربی و ذکر منبع+ دانلود متن

هفتاد حدیث ناب از امام باقرعلیه السلام با ترجمه+ دانلود متن

هفتاد حدیث ناب از امام صادق علیه السلام با ترجمه+دانلود متن

حدیث عنوان بصری: دستور العملی ارزشمند از امام صادق علیه السلام برای خودسازی و سلوک إلی الله+دانلود متن حدیث

هفتاد حدیث ناب از امام موسی کاظم علیه السلام با ترجمه عربی و ذکر منبع+ دانلود متن

هفتاد حدیث ناب از امام رضا علیه السلام

هفتاد حدیث ناب از امام جواد علیه السلام باترجمه عربی و ذکر منبع+ دانلود متن

هفتاد حدیث ناب از امام هادی علیه السلام با ترجمه عربی و ذکر منبع+ دانلود متن

هفتاد حدیث ناب از امام حسن عسکری علیه السلام با ترجمه عربی+دانلود متن

پنجاه حدیث ناب از امام مهدی علیه السلام با ترجمه عربی و ذکر منبع+ دانلود متن

زیارتنامه  و صلوات خاصه

زیارت جامعه کبیره باترجمه فارسی+دانلود  متن وصوت ومدّاحان منتخب

 زیارت حضرت رسول(ص) از راه دورباترجمه فارسی+ دانلود متن و صوت

زیارت امین الله+شرح مختصر+دانلود متن و صوت زیارت امین الله باصدای مجموعه مدّاحان منتخب

زیارت ششم امیرالمؤمنین علیه‌السلام با ترجمه+دانلود متن وصوت مداحان منتخب

متن کامل زیارت غدیریه امام هادی(ع): سند دفاع ائمه اطهار علیهم السلام از ولایت امیر المومنین علی(ع)+دانلود صوت و متن

زیارت امیرامؤمنین علیه السلام در شب و روز عید مبعث با ترجمه+دانلود صوت و متن

زیارت امیر المؤمنین علیه السلام در روز شهادتش توسط خضر نبی علیه السلام با ترجمه و دانلود متن

زیارتنامه، صلوات خاصه و صلوات حضرت فاطمه زهراعلیها السلام باصدای مجموعه مداحان منتخب+دانلود صوت و متن+زیارت حضرت زهرا (س) در سوم جمادی الاخر

صلوات خاصه و زیارت امام حسن مجتبی علیه السلام+دانلود صوت و متن

زیارت مطلقه امام حسین علیه السلام+دانلودصوت و متن

صلوات خاصه امام حسین علیه السلام با صوت +متن و صلوات بر امام حسین علیه السلام از صلوات بر حجج طاهره+ متن

دستورالعمل ساده زیارت امام حسین علیه السلام از منزل: روزانه و روز جمعه

زیارت عاشوراباترجمه فارسی باصدای مجموعه مدّاحان منتخب + دانلود صوت و متن

دعای عَلْقَمه(دعای بعد از زیارت عاشورا) باترجمه+دانلود متن و صوت با صدای استاد حاج مهدی سماواتی

زیارت وارث (متن کامل) با صدای مجموعه مداحان منتخب و دانلود صوت و متن

زیارت امام حسین علیه السلام : زیارت اول رجب، نیمه رجب و نیمه شعبان

زیارت ناحیه مقدسه باترجمه و دانلود متن و صوت با صدای سیّد میرداماد

متن کامل زیارت اربعین با ترجمه+ دانلود متن وصوت و کلیپ باصدای مجموعه مدّاحان منتخب

زیارت امام حسین علیه السلام در شب‌های قدر باترجمه و دانلود صوت

اعمال و مراقبات کامل شب و روز عرفه و عید قربان+متن زیارت امام حسین علیه السلام درروز عرفه+ زیارتنامه حضرت مسلم ع+زیارت جامعه ائمه علیهم السلام از راه دور

زیارت امام حسین علیه السلام در عید فطر و قربان باترجمه و دانلود صوت و متن

زیارتنامه وصلوات خاصه امام سجاد علیه السلام باترجمه و دانلود صوت

زیارتنامه، صلوات خاصه و توسل به امام باقر علیه السلام+دانلود صوت و متن

متن و صوت زیارت و صلوات خاصه+روضه امام صادق علیه السلام+دانلود صوت

صلوات خاصه، صلوات و زیارت مخصوص امام موسی کاظم علیه السلام+دانلود صوت و متن

زیارت‌‌نامه ها، نماز زیارت، سلام و صلوات ،صلوات خاصه و دعاهای بعداززیارت امام رضا(ع) با ترجمه +دانلود صوت ومتن

مراقبات روز ۲۳ ذیقعده: روززیارتی حضرت امام رضا علیه السلام+ زیارت مختصر+صلوات خاصه+سلام و صلوات بر حضرت امام رضا علیه السلام

زیارتنامه+صلوات خاصه +روضه امام جواد علیه السلام

زیارتنامه و صلوات خاصه امام جواد، حضرت امام محمدتقی(ع)با ترجمه و صدای مداحان منتخب

زیارتنامه وصلوات خاصه حضرت امام هادی علیه‌السلام باترجمه+دانلود متن و صوت باصدای مداحان منتخب

زیارتنامه امام حسن عسکری(ع) باترجمه فارسی+دانلود  متن و صوت باصدای مجموع مداحان منتخب

متن کامل زیارت آل یاسین+ دعای بعدش و ترجمه فارسی+دانلودمتن و صوت مجموعه مدّاحان منتخب

زیارت و استغاثه به امام زمان عج: سَلَامُ‏ اللهِ الْكَامِلُ‏ التَّامُّ الشَّامِلُ الْعَام با ترجمه و صدای مجموعه مداحان منتخب+دانلود صوت

زیارت دوم امام زمان(عج): زیارت مخصوص سرداب مطهّر با ترجمه+دانلود متن

زیارتنامه امامزادگان

دو زیارتنامه مشترک ومختصر برای امام زادگان علیهم السلام

زیارتنامه حضرت عبّاس علیه السلام باترجمه+دانلود متن و صوت باصدای استاد حاج مهدی سماواتی و مدّاحان منتخب

سه زیارتنامه حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) با ترجمه +دانلود متن و صوت

زیارتنامه حضرت رقیه (س) باترجمه و صوت+ روضه حضرت رقیه(س) با صدای استادحاج مهدی سماواتی+ دانلود

زیارتنامه حضرت رقیه علیهاالسلام+ دانلود صوت

زیارت امّ البنین سلام الله علیها با ترجمه و صوت

فضیلت و متن زیارت حضرت معصومه علیهاالسلام+ دانلود متن باترجمه و صوت

زیارت نامه حضرت عبدالعظیم حسنی علیه‌السلام با ترجمه و دانلود صوت و متن با صدای استاد سماواتی و مداحان منتخب دیگر

زیارت های ویژه و مشترک ائمه اطهار علیهم السلام

زیارت جامعه کبیره باترجمه فارسی+دانلود  متن وصوت ومدّاحان منتخب

متن کامل زیارت غدیریه امام هادی(ع): سند دفاع ائمه اطهار علیهم السلام از ولایت امیر المومنین علی(ع)+دانلود صوت و متن

زیارت ائمه بقیع علیهم السلام و کیفیت آن از راه دوربا ترجمه و دانلود صوت و متن

صلوات

صلوات ابوالحسن ضراب اصفهانی در عصر روز جمعه+دانلود صوت و متن

فضائل و برکات صلوات در قرآن کریم و احادیث، همراه با ۵۰ حدیث ناب در باره صلوات

معرفی چند نوع صلوات و فواید و آثارشان

صلوات بر چهارده معصوم ( حجج طاهره) علیهم السلام و دانلود متن و صوت

صلوات و سلام بر حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام  و معرفی چند ختم عالی و مجرّب فاطمی

صلوات کبیر هر روز ماه رمضان با ترجمه +دانلود متن و صوت

نماز

طریقه خواندن نمازشب+فضائل+احکام+ تعقیبات+ دعای حزین

نمازهای نافله صبح، ظهر، عصر، مغرب و عشا: احکام و تعقیبات آنها

آموزش نماز باترجمه فارسی و انگلیسی+احکام+تسبیحات حضرت زهرا علیهاالسلام+ چرا زبان عربی، زبان رسمی نمازاست؟

اذان و اقامه باترجمه فارسی و انگلیسی+ احکام

نماز جمعه و احکام آن+ دعای قنوت نماز جمعه امام رضا علیه السلام

نمازجماعت و احکام آن

نمازهای ویژه

نماز توبه یکشنبه ذی‌القعده و همه یکشنبه ها + خواص و توصیه عرفا

نماز اولّ هرماه+اعمال اول ماه قمری باترجمه

نماز جعفر طیّار برای برآورده شدن حوائج و بخشش گناهان+ جعفرطیّارکه بود؟

نماز آیات را چطور بخوانیم؟+کلیپ آموزشی نمازآیات+ احکام نمازآیات

روش خواندن نماز لَیلَةُ الدّفن یا نماز شب اول قبریا نماز وحشت با احکام آن

 اعمال عبادی سال

ماه رجب

اعمال و مراقبات کامل ماه رجب:لیلة الرغائب،اعتکاف، امّ داوود+ دانلود صوت و متن دعاهابا ترجمه

نمازهای کامل ماه رجب: نماز شب و روز اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم…ایّام البیض…..عید مبعث… تا سی ام رجب

عمل و دعای امّ داوُد+ دانلودمتن و کلیپ   استاد حاج مهدی سماواتی

زیارت امیرامؤمنین علیه السلام در شب و روز عید مبعث با ترجمه+دانلود صوت و متن

ماه شعبان

مراقبات و اعمال کامل ماه شعبان و سخنان پیامبر ص درباره آویختگان به شاخه طوبی و درخت زقوم درروز اول شعبان

مناجات شعبانیه با ترجمه و باصوت مجموعه مداحان منتخب+دانلود صوت و متن

صلوات شعبانیه هنگام ظهر و نیمه شب های ماه شعبان باترجمه با صدای مجموعه مداحان منتخب+ دانلود صوت و متن

نمازهای تمام شب‌های ماه شعبان+نمازمخصوص پنجشنبه های ماه شعبان

کاملترین اعمال و مراقبات شب و روز نیمه شعبان+اعمال تکمیلی آن

خطبه شعبانیه درباره فضیلت ماه رمضان از پیامبرصلی الله علیه و آله و سلم با ترجمه+ دانلود متن

ماه مبارک رمضان

خطبه شعبانیه درباره فضیلت ماه رمضان از پیامبرصلی الله علیه و آله و سلم با ترجمه+ دانلود متن

اعمال و مراقبات ماه مبارک رمضان: اذکار،دعا ها، نمازها با ترجمه +دانلود صوت و متن

اعمال کامل شب و روز اوّل ماه مبارک رمضان+متن و ترجمه و دانلود صوت دعاها

استحباب خواندن دعای جوشن کبیر و دعای جوشن صغیر در روز اوّل ماه رمضان

ترتیل کلّ قرآن کریم به تفکیک جزء با صدای پنج قاری ممتاز: منشاوی، عبدالباسط، پرهیزکار، شاکرنژاد، معتز آقایی +دانلود صوت ومتن+ آداب تلاوت، دعاهای قبل و بعداز تلاوت

جامعترین دعاهای ختم قرآن،دعاهای قبل و بعداز تلاوت قرآن+ دانلود متن، دعای سجده واجب قرآن وآداب تلاوت قرآن

پاداش خواندن یک آیه از قرآن در ماه رمضان

نمازهای ویژه ماه مبارک رمضان+ ثواب+ نمازهای شبهای قدر

دعاهای مختصر هر روز ماه رمضان با ترجمه + دانلود متن

کاملترین دعاهای افطار+آداب و مراقبات افطار+متن و صوت مناجات افطار+ دعای ربنای افطارشجریان+ تواشیح اسماء الحسنای استاد ابوالقاسمی

دعای افتتاح با ترجمه با صدای مجموعه مداحان منتخب+ دانلود صوت و متن

کاملترین اعمال و دعاهای سحر ماه مبارک رمضان با ترجمه+دانلود صوت باصدای استاد صالحی و موسوی قهار

دعای اَبوحَمزه ثُمالی باترجمه ودانلود متن وصوت باصدای مجموعه مداحان منتخب

دعای حضرت ادریس علیه السلام(چهل اسم ادریسی، اذکار ادریسیه) با إعراب وترجمه+طریقه ختم حاجت هر اسم ادریسی

تسبیحات دهگانه(عشر) هر روز ماه رمضان+دانلود صوت و متن

صلوات کبیر هر روز ماه رمضان با ترجمه +دانلود متن و صوت

دعای جوشن کبیر با ترجمه با صدای مجموعه مداحان منتخب+دانلود صوت و متن

نمازهای مشترک هرشب ماه رمضان

دعای مجیر با ترجمه با صدای مجموعه مداحان منتخب+دانلود صوت و متن

اعمال و عبادات شبهای قدرو روزهایش +دانلود صوت دعاها و سوره های خاص شب قدر

زیارت امیر المؤمنین علیه السلام در روز شهادتش توسط خضر نبی علیه السلام با ترجمه و دانلود متن

اعمال و دعاهای دهه آخر و جمعه آخر ماه رمضان با ترجمه و دانلود فایل صوتی

زیارت امام حسین علیه السلام در شب عید فطر و قربان باتر جمه و دانلود صوت و متن

دعای وداع شب آخر ماه مبارک رمضان: دعای چهل و پنجم صحیفه سجادیه+ دانلودمتن و صوت مداحان منتخب

دعای نور غیر معروف: با خواص بسیار برای حاجات، محبوبیت،غلبه بردشمنان و حسودان،گشایش امورمادی و معنوی، ادای قرض و برکت…بااثر ویژه در ماه رمضان+صوت

ماه شوال

اعمال کامل و نمازهای شب عیدفطر+ تعقیبات نمازهای شب و روز عید فطر

زیارت امام حسین علیه السلام در شب عید فطر و قربان باتر جمه و دانلود صوت و متن

زیارت امام حسین علیه السلام در شب‌های قدر و روزهای عید فطر و قربان باترجمه و دانلود صوت

دعای بعد از نماز صبح در روز عید فطر

ماه ذیقعده

مراقبات روز ۲۳ ذیقعده: روززیارتی حضرت امام رضا علیه السلام+ زیارت مختصر+صلوات خاصه+سلام و صلوات بر حضرت امام رضا علیه السلام

مراقبات و اعمال شب و روز۲۵ ذیقعده یا دحوالارض: نماز و دعای کامل روزدحوالارض+دانلود صوت دعای روز دحوالارض

ماه ذیحجه

مراقبات و اعمال عبادی کامل دهه اول ذیحجه و روز ترویه+نمازشبهای دهه ذیحجه

اعمال و مراقبات کامل شب و روز عرفه و عید قربان+متن زیارت امام حسین علیه السلام درروز عرفه+ زیارتنامه حضرت مسلم ع+زیارت جامعه ائمه علیهم السلام از راه دور

اعمال شب عیدغدیر+نماز دوازده رکعتی شب عید غدیر

اعمال عبادی روزعیدغدیر+ نمازهای ویژه روزعیدغدیر+دعای غدیر

متن کامل زیارت غدیریه امام هادی(ع): سند دفاع ائمه اطهار علیهم السلام از ولایت امیر المومنین علی(ع)+دانلود صوت و متن

ماه محرم

اعمال شب و روز اولّ ماه محرم+ روزه سوم محرم

مراقبات و اعمال کامل شب و روز عاشورا+زیارت وارث+نماز شب و روز عاشورابا خواص استثنایی

ماه صفر

دعای هرروز ماه صفر برای دفع بلا و گرفتاری

دعای هرروز ماه صفر و مقابله با نحوست ماه صفر یا نحسی روزهای دیگر

اعمال عبادی چهارشنبه آخر ماه صفربرای رسیدن به حاجات+ خانه دارشدن

ماه ربیع الاول

اعمال روز هفدهم ربیع الأوّل+نماز روز هفدهم ربیع الأوّل بادعای کامل آن+متن زیارت امیرالمؤمنین ع در روز هفدهم ربیع الاول+زیارت وداع همه زیارات

ماه ربیع الثانی

ماه جمادی الاول

ماه جمادی الثانی

اعمال و مراقبات ماه جمادی الثانی: نماز مهمّ ماه جمادی الثانی

مقالات

شیعه پاسخ می دهد:حقیقت توسل، شفاعت و تبرک درقرآن

بررسی پیرامون چگونگی تکفین و خاکسپاری حضرت امیرالمؤمنین (علیه السّلام)قساوت ابن ملجم وخطبه خوانی وبیعت با امام حسن مجتبی (علیه السّلام) درمنابع مختلف

مقالات انگلیسی

Shia answers: The truth about trusting in The Glorious God (Resort),  consecration and divine healing as mentioned in Quran

دانلود پی دی اف کتاب شریف کلیات مفاتیح الجنان گلزار نور

مداحی و روضه خوانی

کربلایی حمیدرضاعلیمی
کربلا کربلا کربلا – این دل تنگم عقده ها دارد
(دمام زنی)

عجب رسمیه رسم زمونه-واحد-کربلایی حمید علیمی- دانلودصوت و کلیپ

دانلودنوحه صوتی عمّه بابایم کجاست:کویتی پور+متن نوحه

روضه جانسوز حضرت رقیه(سلام الله علیها) سیّد ذاکر+ ویدئو

دانلود روضه حضرت رقیه باصدای استاد حاج مهدی سماواتی

دانلود مداحی دخترحسین(ع) باصدای کربلایی حسین عینی فرد

دانلود کلیپ یه قلب مبتلا تو این سینه ست کریمی

فاطمیّه: ای فدای اشکهایت اشک میریزم برات- حاج محمودکریمی+ دانلود کلیپ

کلیپ نوحه پیغام کربلا به نجف برد جبرئیل: حاج محمود کریمی+متن نوحه+ دانلود

حب الحسین اجننی دیوونگی کار منه/ شور ترکیبی زیبای کربلایی جواد مقدم و کربلایی میثم استاد آقا+ دانلود

سایت اینترنتی گلزارنور

https://golzarenoor.ir

به این پست امتیاز دهید.
Admin

این مطلب توسط ارسال شده است.

نظرات و ارسال نظر